E-Learning

  با عنایت به شرایط موجود در کشور که به دلیل شیوع ویروس کووید ۱۹ ایجاد شده و فعالیت‌های آموزشی و ارتباطی را به فضای مجازی سوق داده ، نیاز به سیستم‌های حرفه‌ای برای ارتباطات و پخش زنده در فضای حرفه‌ای آموزشی و دانشگاه‌ها ایجاد گردیده است. در همین راستا فعالیت‌های دپارتمان خدمات رسانه‌ای‌آموزشی شرکت آوید الکترونیک آریا به شرح زیر می باشد:

  • یکی از خدمات مهم ما به دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در سنوات گذشته راه اندازی استودیو‌های آموزشی صدا و تصویر و media lab بوده است. کلیه فعالیت‌های طراحی، ساخت و آموزش در رشته‌های آکوستیک، نور، صدا و تصویر، توسط همکاران و کارشناسان زبده این شرکت صورت می‌گیرد و در این زمینه مفتخر به اجرای پروژه‌های متعدد در دانشگاه‌ها و بیمارستان‌های آموزشی هستیم، از قبیل استودیوی دانشکده آموزش مجازی دانشگاه شهید بهشتی، media lab در دانشکده بهداشت و ایمنی دانشگاه شهید بهشتی ، استودیوی آموزشی صدا و تصویر دانشگاه علوم پزشکی ایران، مرکز همایش و اتوماسیون live surgery در بیمارستان لبافی‌نژاد . همکاران ما در بخش طراحی با توجه به نیاز و بودجه کارفرمایان محترم بهترین گزینه‌های اجرایی را ارائه خواهند داد، در همین راستا پکیج‌های متنوع تجهیزات را آماده نموده‌ایم تا بتوانیم در سطوح متنوع بودجه‌ای پروژه‌ها را به مرحله راه‌اندازی برسانیم. در خصوص راه‌اندازی استودیو‌ها و اتاق‌های آکوستیک ضبط صدا، ضمن طراحی و اجرای این اتاق‌ها با تکنولوژی‌های روز دنیا و با بهره‌گیری از نرم‌افزار‌های محاسبه و شبیه‌سازی آکوستیکی، موفق به کاهش قابل توجه قیمت تمام شده محصول گردیده‌ایم. محصولات اتاق آکوستیک در سایز‌های ۱.۵*۱.۵ متر تا ۳*۴ متر به صورت پرتابل طراحی شده و پکیج صوتی دیجیتال به تناسب ابعاد و کاربری آن نیز ارائه می‌گردد.

              

  • یکی دیگر از نیازمندی های دانشگاه ها جهت تداوم آموزش از راه دور ، بستر های ارتباطی مناسب اینترنتی می باشد . به همین منظور همکاران ما با توسعه پلت فرم ارائه محتوا با قابلیت های متنوعی از قبیل برگزاری کلاس های آنلاین ، برگزاری آزمون آنلاین ، ارائه محتوای مولتی مدیا از قبیل عکس فیلم و پادکست در غالب VOD  کلیه امکانات مورد نیاز مراکز آموزشی را جهت اجرای بهینه آموزش از راه دور فراهم ساخته اند .این سامانه می تواند مکمل بسیار مناسبی برای سامانه های LMS  بوده و محتوا را حتی فراتر از جامعه دانشجویان یک دانشگاه گسترده نماید .  این سایت و اپلیکیشن پس از اختصاصی سازی مطابق با نیاز های کارفرما در اختیار دانشگاه ها قرار خواهد گرفت .
  • گروه آوید به منظور تسهیل دسترسی برگزارکنندگان رویداد‌های علمی و آموزشی به محتوای اختصاصی، مرکز همایش‌ آنلاین را ایجاد کرده است. در این مرکز کلیه امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مورد نیاز جهت برگزاری وبینار‌ها و همایش‌های آنلاین فراهم گردیده است. با استفاده از راهکار‌های ابری ، کلیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، بیمارستان‌ها، انجمن‌های علمی و صنعتی قادر به بهره‌گیری از اتاق‌های همایش و گفتگوی آنلاین بوده و می توانند رویداد‌های خود را، با تعداد مدعوین و تماشاگران بیش از ۱۰۰۰ نفر نیز، برگزار نمایند.
  • راهکار‌های ما برای تجهیز کلاس‌های آنلاین و برقراری ارتباطات تصویری با کیفیت با سامانه‌های LMS نیز متعدد است. دانشگاه‌ها می‌توانند با استفاده از تکنولوژی‌های نوین آموزش آنلاین کیفیت آموزش‌های ارائه شده را ارتقاء دهند تا محتوای تولیدی ضریب نفوذ بیشتری در میان دانشجویان بدست آورند. تکنولوژی‌های تمام اتوماتیک MULTICAM یکی از راهکارهای روز دنیا در این زمینه است.

  کاتالوگ شرکت مولتی کم فرانسه 

  • از آنجاییکه ممکن است تهیه تکنولوژی‌های پیش گفته برای بسیاری از موسسات آموزشی که استفاده آن‌ها موردی است به صرفه نباشد ، کلیه سامانه ها و تجهیزات و حتی نیروی انسانی متخصص گروه ما، آماده همکاری در مقاطع مورد نیاز کارفرمایان، در قالب اجاره تجهیزات و خدمات می‌باشند.

  برای مشاهده نمونه ویدئو های آموزشی  تولیدی گروه رسانه ای آوید  اینجا را کلیک کنید